Artur Swat
artur.swat@nobleconcierge.pl
+48 695 995 846

Wine & Food Noble Night 2016 po raz IX – rekrutacja rozpoczęta

Ruszył pierwszy etap ogólnopolskiego konkursu Wine & Food Noble Night. Zgłoszenia zespołów restauracyjnych przyjmowane są do 11 kwietnia. Spośród nadesłanych aplikacji organizatorzy wybiorą 12 restauracji, które zawalczą o podium podczas uroczystego finału już we wrześniu.  


Kandydujące restauracje weryfikowane są w pierwszej kolejności przez tajemniczych klientów, by wreszcie przejść kwalifikację przed komisją składającą się z niezależnych przedstawicieli branży gastronomicznej i przedstawicieli Organizatora. Ocenie podlega nie tylko kunszt szefa kuchni i jego zespołu, oryginalność menu, ale i atmosfera miejsca, obsługa jak również aranżacja wnętrza. Dwanaście restauracji pretendujących do miana najlepszych w 2016 r. poznamy do końca kwietnia, jednak na ostateczne rozstrzygniecie trzeba będzie poczekać do jesiennej gali Wine and Food Noble Night. Wtedy to finałowa dwunastka podczas eleganckiej kolacji zaprezentuje swoje umiejętności przed prestiżowym jury złożonym z gości Noble Banku i Noble Concierge. Kucharze na żywo zaprezentują autorskie menu składające się z przystawki i dania głównego, które poddane zostanie nie tylko ich ocenie, ale również profesjonalnego jury złożonego z autorytetów branży kulinarnej. Dla odmiany – jury profesjonalne oceniać będzie dania szefów kuchni nie znając autorów potraw.

 

Po raz drugi gala będzie zwieńczona pozakonkursowym serwisem mistrzowskich deserów, przygotowanym przez uznane restauracje i najlepszych polskich cukierników.


Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy do konkursu Wine & Food Noble Night dostępne na: www.noblenight.pl 


Kontakt dla restauracji i mediów: malgorzata.kwiecinska@nobleconcierge.pl, tel. 695 995 846