Artur Swat
artur.swat@nobleconcierge.pl
+48 695 995 846

 • Laureaci Wine & Food Noble Night 2011

  W ubiegłą sobotę grono 1000 gości wyłoniło zwycięzców długo wyczekiwanego turnieju kulinarnego.

   

   

  czytaj więcej
 • Jest już komplet restauracji!

  Zakończyliśmy eliminacje. Na Wine & Food Noble Night potrawy wyserwuje w tym roku 12 restauracji. Będą między sobą konkurowały o uznanie publiczności w kategoriach: przystawka, danie główne i deser.

  czytaj więcej
 • Z wizytą w restauracjach: Fusion, Nowa La Boheme, Oranżeria (video)

  Krytyk kulinarny Maciej Nowak oraz dyrektor zarządzająca Noble Concierge - Edyta Brykała odwiedzili restauracje: Fusion, Nowa La Boheme i Oranżeria, które biorą udział w konkursie Wine & Food Noble Night. Czwarta edycja Wine & Food Noble Night odbędzie się 24 września 2011.

   

  czytaj więcej
 • Z wizytą w restauracjach: Tamka 43, Delight, Locanda (video)

  Tym razem Edyta Brykała - dyrektor zarządzająca Noble Concierge i krytyk kuliarny Maciej Nowak, w poszukiwaniu idealnego smaku udali się z wizytą do jednej warszawskiej i dwóch łódzkich restauracji. Poniżej materiał video relacjonujący tę smakowitą wizytę.

  czytaj więcej
 • Z wizytą w restauracjach: W Willi Decjusza, Trzy Rybki i Venti Tre (video)

  Organizatorzy Wine & Food Noble Night nadal poszukują restauracji, które podejmą wyzwanie i zechcą sprostać oczekiwaniom blisko tysiąca gości zgromadzonych na największej w Polsce gali kulinarnej. Noble Bank oraz Noble Concierge zapraszają do udziału restauracje z całej Polski. Gościem DDTVN była Edyta Brykała, dyrektor zarządzająca Noble Concierge, organizatora konkursu Wine&Food Noble Night.

  czytaj więcej
 • Z wizytą w restauracjach: Izumi Sushi, Na Zielnej, Mandarin (video)

  Organizatorzy Wine & Food Noble Night poszukują restauracji, które podejmą wyzwanie i zechcą sprostać oczekiwaniom blisko tysiąca gości zgromadzonych na największej w Polsce gali kulinarnej. Noble Bank oraz Noble Concierge zapraszają do udziału restauracje z całej Polski. Krytyk kulinarny Maciej Nowak postanowił sprawdzić, jak wygląda kuchnia restauracji, które zamierzają wziąć udział w tej imprezie.

  czytaj więcej