Artur Swat
artur.swat@nobleconcierge.pl
+48 695 995 846

 • Wine & Food Noble Night 2013 od zaplecza

  Kulisy tego niezwykle trudnego konkursu doskonale pokazują, jak perfekcyjnie zorganizowana jest praca kuchrzy. 
  Fotorelacja: Joanna Siwiec.

  czytaj więcej
 • VI edycja Wine & Food Noble Night: relacja

  Za nami ostatni weekend lata, w trakcie którego co roku na warszawskim Torze Wyścigów Konnych ma miejsce jeden z najbardziej imponujących festiwali kulinarnych w Polsce. To nie tylko doskonała kolacja, serwowana przez 12 różnych restauracji, ale nade wszystko rywalizacja ich szefów  kuchni, którzy tego wieczoru konkurują najlepszą przystawką, daniem głównym i deserem. Kto zdobył serca i podniebienia gości tym razem? 

  czytaj więcej
 • Jurorzy Wine & Food Noble Night 2013

  W tym roku już po raz drugi konkurs Wine & Food Noble Night zorganizowany zostanie w odświeżonej konwencji. Oprócz liczącej tysiąc osób publiczności, specjalne wyróżnienie przyzna również jury, składające się z profesjonalistów i niekwestionowanych mistrzów sztuki kulinarnej. Ich zadaniem będzie ocena całości menu zaproponowanych przez 12 finalistów – restauracji z całej Polski. Rozstrzygnięcie konkursu i uroczysta gala już w sobotę.

  czytaj więcej
 • Finałowa dwunastka Wine & Food Noble Night!

  Eliminacje do konkursu kulinarnego Wine & Food Noble Night 2013 dobiegły końca. Przedstawiamy listę restauracji, które w tym roku staną w szranki o dwa trofea: nagrodę publiczności w trzech kategoriach oraz wyróżnienie jury profesjonalnego.

  czytaj więcej
 • Wine & Food Noble Night 2013 - czekamy na zgłoszenia restauracji

  W tym roku po raz kolejny odbędzie się, doskonale znany smakoszom kuchni Wine & Food Noble Night. To wyśmienita kolacja zorganizowana dla ponad 1000 gości, ale przede wszystkim konkurs kulinarny, w którym udział bierze kilkanaście wybranych restauracji z całego kraju.

  czytaj więcej