Bezkompromisowa perfekcja i ekskluzywna kultura kulinarna. Różnica to właśnie Gaggenau.

Marka Gaggenau oferuje  profesjonalny sprzęt AGD do zabudowy z przeznaczeniem do domowych kuchni. Ekskluzywne produkty Gaggenau to idealne połączenie najszlachetniejszych materiałów, opatentowanych innowacji, wysmakowanego designu, precyzji i jakości. Marka Gaggenau jest obecna na wielu prestiżowych wydarzeniach kulinarnych i kształtuje kulturę kulinarną na całym świecie.

 

Najwybitniejsi szefowie kuchni na całym świecie od dziesiątek lat wybierają zarówno do swoich restauracji, jak i do domowego użytku sprzęt Gaggenau, co pozwala im na realizację najbardziej kreatywnych pomysłów  i zdobywanie kulinarnych trofeów. Grono ambasadorów i przyjaciół marki Gaggenau tworzy ponad 30 gwiazdkowych mistrzów kulinarnych na całym świecie, są to m.in. Christian Jürgens, Ryan Clift, Marc Haeberlin, Anne Sophie Pic, Dieter Müller, czy Esben Holmboe Bang. Polskim ambasadorem marki Gaggenau jest wybitny szef kuchni Witek Iwański. Mistrzowska sztuka kulinarna Witka i perfekcyjna jakość sprzętów łączących w sobie tradycję z nowoczesnym wzornictwem, idealnie uzupełniają wzajemny świat wartości.

 

Pionierskie innowacje.

Żaden inny producent nie wywarł tak istotnego i trwałego wpływu na koncepcję domowej kuchni jak Gaggenau. Firma Gaggenau współtworzyła na przykład w istotnym stopniu koncepcję zabudowanego piekarnika. Do jej najbardziej znanych innowacji należą: ceramiczna płyta grzewcza oraz piekarnik parowy, który zapewnił kulturze kulinarnej zupełnie nowe impulsy rozwoju. Kolejnym osiągnięciem jest seria urządzeń chłodniczych Vario 400, która urzeczywistnia, jako system modułowy złożony z umożliwiających dowolne łączenie elementów, pierwszą na świecie koncepcję ściany chłodniczej, albo pełnopowierzchniowa indukcyjna płyta grzejna CX 480, która przekształca całą powierzchnię w strefę gotowania i umożliwia dowolne rozmieszczanie naczyń.

 

Wyznawane przez przedsiębiorstwo zasady projektowania i wzornictwa są zgodne z najlepszymi tradycjami niemieckiego designu przemysłowego i spełniają dzięki najwyższej funkcjonalności, bezkompromisowej jakości i trwałości wymagania nie tylko teraźniejszości, ale i przyszłości. W procesie produkcji stosowane są tylko najlepsze materiały, takie jak stal szlachetna i aluminium, które gwarantują niezwykłą trwałość urządzeń Gaggenau. Precyzyjna praca i miłość do szczegółu do dziś odgrywają decydującą rolę przy tworzeniu urządzeń AGD tej marki. Przyszły kierunek wzornictwa produktów marki Gaggenau jest jasno zdefiniowany ciągłe ulepszanie rozwiązań przez skupienie się na tym, co najistotniejsze.