• Finaliści XI gali WFNN: Natura | Rosevia Resort

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sylwestrową Rosevia Resort & Spa, menu restauracji Natura znajdziecie w galerii zdjęć!

  czytaj więcej
 • Finaliści XI gali WFNN: Chapeau Bas | Hotel Grand Lubicz

  Restauracja „Chapeau Bas” w hotelu Grand Lubicz w Ustce to inwestycja rodziny de Lubicz Szeliskich. Wystrój, określany mianem nowoczesnej klasyki, ma zapewniać gościom komfort i dobre samopoczucie. W menu każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ w karcie figurują zarówno tradycyjne, jak i wyszukane kompozycje smakowe. Szef kuchni Marcina Szwaka tworzy lekkie, ciekawie skomponowane dania, które gaście smakują w asyście win z całego świata. Połączone smaki kuchni staropolskiej z nowościami kuchni europejskiej tworzą niepowtarzalny smak, który poruszy najbardziej wymagające podniebienia.

  czytaj więcej
 • Finaliści XI gali WFNN: Boletus | Zamek Kliczków

  Pośród gęstych Borów Dolnośląskich, przy meandrach rzeki Kwisa znajduje się średniowieczny Zamek… ZAMEK KLICZKÓW. To wyjątkowe miejsce, gdzie historia i tradycja łączą się z nowoczesnością i technologią, a każda chwila jest magiczna i niezapomniana… Miejsce to kusi tajemnicą średniowiecznej historii, przyciąga neorenesansowym pięknem architektury i zarazem nęci doskonałym wyczuciem potrzeb nowoczesnego klienta. Przepyszna kuchnia, sale konferencyjne, bogata oferta SPA, gry plenerowe, lokalne festyny, pokazy rycerskie. To dusza Zamku Kliczków, do którego zapraszamy Państwa wraz z rodziną i przyjaciółmi!

  czytaj więcej
 • Finaliści XI gali WFNN: Bez Tytułu

  „Bez Tytułu” to jedno z pierwszych w warszawie neobistro we francuskim stylu. Oferuje doskonałą autorską kuchnię, swobodną atmosferę i designerskie wnętrze. Właściciele, Kasia Michalski i Julien Barbotinlarrieu stworzyli „bez tytułu” z myślą o tym, żeby dać warszawiakom przestrzeń, w której można nakarmić zmysły i spędzić czas w miejscu symbolicznie „bez obrusów”. Za projekt wnętrza odpowiada Jolanta Szybiak, która ubrała je w ramy, nawiązując do artystycznego zamiłowania właścicielki. Dzięki tak stworzonemu podziałowi przestrzeni restauracja ma możliwość udostępnienia zamkniętej przestrzeni na potrzeby grupowych rezerwacji.

  czytaj więcej
 • Finaliści XI gali WFNN: Sztuczka

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sylwestrową restauracji Sztuczka. Więcej szczegółów w galerii zdjęć oraz pod adresem: https://www.sztuczka.com

  czytaj więcej
 • Finaliści XI gali WFNN: PAPU

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sylwestrową restauracji PAPU. Więcej szczegółów w galerii zdjęć oraz pod adresem: https://restauracjapapu.pl/sylwester-w-restauracji-papu

  czytaj więcej