• Finaliści XI gali WFNN: Boletus | Zamek Kliczków

  Pośród gęstych Borów Dolnośląskich, przy meandrach rzeki Kwisa znajduje się średniowieczny Zamek… ZAMEK KLICZKÓW. To wyjątkowe miejsce, gdzie historia i tradycja łączą się z nowoczesnością i technologią, a każda chwila jest magiczna i niezapomniana… Miejsce to kusi tajemnicą średniowiecznej historii, przyciąga neorenesansowym pięknem architektury i zarazem nęci doskonałym wyczuciem potrzeb nowoczesnego klienta. Przepyszna kuchnia, sale konferencyjne, bogata oferta SPA, gry plenerowe, lokalne festyny, pokazy rycerskie. To dusza Zamku Kliczków, do którego zapraszamy Państwa wraz z rodziną i przyjaciółmi!

  czytaj więcej
 • Finaliści XI gali WFNN: Bez Tytułu

  „Bez Tytułu” to jedno z pierwszych w warszawie neobistro we francuskim stylu. Oferuje doskonałą autorską kuchnię, swobodną atmosferę i designerskie wnętrze. Właściciele, Kasia Michalski i Julien Barbotinlarrieu stworzyli „bez tytułu” z myślą o tym, żeby dać warszawiakom przestrzeń, w której można nakarmić zmysły i spędzić czas w miejscu symbolicznie „bez obrusów”. Za projekt wnętrza odpowiada Jolanta Szybiak, która ubrała je w ramy, nawiązując do artystycznego zamiłowania właścicielki. Dzięki tak stworzonemu podziałowi przestrzeni restauracja ma możliwość udostępnienia zamkniętej przestrzeni na potrzeby grupowych rezerwacji.

  czytaj więcej
 • Finaliści XI gali WFNN: Sztuczka

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sylwestrową restauracji Sztuczka. Więcej szczegółów w galerii zdjęć oraz pod adresem: https://www.sztuczka.com

  czytaj więcej
 • Finaliści XI gali WFNN: PAPU

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sylwestrową restauracji PAPU. Więcej szczegółów w galerii zdjęć oraz pod adresem: https://restauracjapapu.pl/sylwester-w-restauracji-papu

  czytaj więcej
 • Uczta zmysłów, to najtrafniejsze określenie kolejnej już jedenastej odsłony gali WINE & FOOD NOBLE NIGHT.

  Podczas tego magicznego wieczoru firma WINKOLEKCJA miała przyjemność ufundować
  jedną z nagród dla laureata wyróżnienia jury profesjonalnego – Jakuba Kasprzaka.

  Był nią wybitny szampan niezwykłego producenta  LAURENT  PERRIER

  (LAURENT  PERRIER  LA CUVÉE BRUT JEROBOAM).

  Jednocześnie, każda z 12 restauracji biorących udział w kuchennych zmaganiach otrzymała
  pamiątkową butelkę szampana  LAURENT  PERRIER  LA CUVÉE BRUT MAGNUM.

  czytaj więcej
 • 10. finał World Class dla Australijczyka. Polski finalista Marcin Kruk o koktajlowych trendach na 2019

  #MyCocktail jako następca #FoodPorn, mniej alkoholu i ekologia to najważniejsze trendy koktajlowe na 2019 rok – relacjonuje finał World Class Competition w Berlinie reprezentant Polski, Marcin Kruk. W jubileuszowej, 10. edycji konkursu statuetkę zdobył Australijczyk. Polska na tytuł globalnego zwycięzcy nadal czeka.

  czytaj więcej